Je možné přihlášku na Seznamovák upravovat i po jejím odeslání?

Ano, svou přihlášku můžeš upravovat až do 20.08.2023 v sekci "Tvoje Přihláška", kam se můžeš jednoduše přihlásit pomocí údajů, které ti přišly e-mailem. Můžeš zde upravit zvolený termín anebo způsob dopravy. Pokud budeš mít s čímkoliv problém, neváhej se nám ozvat.

Co když mám během Seznamováku registraci nebo zápis předmětů?

Není problém, obojí zvládneš i na Seznamováku. V kempu je k dispozici WiFi a navíc spoustu instruktorů, kteří ti rádi poradí. Dost možná na to také nebudeš sám a potkáš budoucí spolužáky, kteří budou řešit totéž.

Kolik si mám vzít na Seznamovák peněz? Najdu v areálu bankomat?

Doporučujeme vzít si 1 500 – 2 000 Kč v závislosti na tom, jestli budeš chtít chodit každý den na oběd do restaurace, vyzkoušet všechny doplňkové aktivity nebo ochutnat všechny drinky na vodním baru. V areálu se nachází i bankomat, takže není problém kdykoliv doplnit stav své peněženky.

Co bych si neměl/a zapomenout sbalit?

Co se oblečení týče, tak si na tenhle vysokoškolský Seznamovák určitě nezapomeň něco sportovního a pohodlného, co se může případně trochu ušpinit. Do Aqualandu potom plavky a osušku, něco teplejšího navečer a nakonec něco peprnějšího na večerní party. V bungalovech jsou k dispozici jak peřiny, tak povlečení, spacák proto není třeba.

Je v kempu obchod?

V kempu je malinký obchůdek, kde se dá případně koupit to nejnutnější, avšak ceny jsou o něco vyšší. Další obchody se nachází až mimo kemp, čili je lepší zásobit se z domu.

Kde se můžu v kempu najíst/možnosti stravování?

Snídaně i večeře jsou součástí polopenze a jsou už zahrnuty v ceně Seznamováku. V případě zájmu si od nás na místě můžeš doobjednat obědy za zvýhodněnou cenu v restauraci, která se nám stará o polopenze anebo můžeš vyzkoušet kteroukoliv z restaurací v kempu. Každý bungalov je vybaven kuchyňkou se základním vybavením (rychlovarná konvice, lednička) pro případ, že by sis chtěl vařit sám.

Pokud mám nějaký typ speciální stravy (dieta, vegetarián, …), musím si stravování zařídit sám/sama, nebo mám někoho kontaktovat?

V takovém případě se na nás neváhej obrátit na e-mail jsme@seznamovak.org nejpozději 20.08.2023 a my se budeme snažit ti se vším vyhovět.

Můžu jet na oba termíny Seznamováku?

Samozřejmě můžeš, rádi se uvidíme na obou! Pro každý turnus musíš ale vyplnit každou přihlášku zvlášť.

Můžu na Seznamovák přijet i když nebudu studovat v Brně?

Určitě můžeš! Jsme rádi, že máš o Seznamovák zájem a rádi tě tu přivítáme.

Můžu s sebou na Seznamovák vzít kamarády nebo svého přítele/svou přítelkyni?

Můžeš, rádi tvou drahou polovičku uvítáme, i když třeba nestuduje v Brně. Podmínkou účasti je ovšem věk vyšší 18 let.

Jaký je můj variabilní symbol pro platbu na Seznamovák?

Při platbě použij své telefonní číslo bez předvolby (není nutné psát +420 nebo +421). Tvůj variabilní symbol by měl tedy obsahovat pouze 9 číslic bez mezer.

Co mám dělat, když jsem Seznamovák zaplatil/a, ale v sekci "Tvoje Přihláška" není platba potvrzena?

Nejdříve ještě jednou pro jistotu zkontroluj číslo účtu, kam jsi platbu zaslal/a, a svůj variabilní symbol. Pokud je vše v pořádku, napiš nám na e-mail jsme@seznamovak.org. Do e-mailu uveď své číslo účtu a datum, kdy byla platba provedena.

Když na Seznamováku něco ztratím, mám šanci to získat zpět?

Poté, co celý kemp pořádně uklidíme, dáme dohromady nalezené poklady a rozhodně jim uděláme reklamu na skupině na Facebooku, aby je měl vlastník šanci znovu získat. K hromadnému předání dochází tradičně na seznamovácké Afterparty.

Budou ze Seznamováku nějaké fotky?

Ano, každý rok máme hned několik šikovných fotografů a fotky tradičně zveřejňujeme na našem Facebooku.

Co mám dělat pokud se Seznamovaku nemohu účastnit?

Pokud se nemůžeš Seznamováku účastnit, tak nás to sice mrzí, ale nic se neděje. Pro vrácení zálohy se na nás můžeš obracet do 31. 7. na e-mailu: jsme@seznamovak.org, pro vrácení doplatku se na nás můžeš obracet do 20. 8. na stejném e-mailu. Po těchto termínech už za tebe platíme vše potřebné a platby již bohužel nelze vrátit.

Máš jinou otázku, na kterou jsi zde nenašel odpověď?

Neváhej se na nás se svým dotazem obrátit, ať už na Facebooku nebo e-mailem.