Raďas

MUNI - FSS

Je jedno jestli jsi v Brně poprvé nebo tu žiješ celý život. Na seznamováku poznáš partu lidí, díky kterým je studium na výšce hračka. Tak neváhej a pojeď s náma!

Tete

VUT - FAST

Jsi ztracený, nevíš kde začít. Neboj se nic, na Seznamováku ti dokážeme nejen poradit jak začít ve škole a proplout jí bez problémů ale i jak se během studia bavit a lecos zažít!

Machy

MUNI - FSS

Jak jinak zakončit léto a začít vysokoškolský život než týdnem plným zábavy s novými kamarády... to je Seznamovák!

Popi

VUT - FIT

Kamarádi, smích, dýmky a špatné nápady dělají ty nejlepší vzpomínky.

Patrick

VUT - FIT

Ten správny rozjazd vysokej zažiješ s nami na Seznamováku.

Matteo

VUT - FP

Pojď vkročit do nové kapitoly tvého života s elánem! Věř, že s námi zažiješ nejlepších pár dní svého života a mnohem víc!!!

Maťa

VUT - FSI

Seznamovák je ta nejlepší možnost, jak nastartovat svůj vysokoškolský lajf!

Ivča

MUNI - SCI

Vysoká škola jsou jednak zkoušky, učení a titul. Pro mě je vysoká hlavně zábava, kamarádi a nezapomenutelné zážitky. A o ty není na Seznamováku nouze!

Breno

MUNI - ESF

Skvělá zábava, spousta přátel a nezapomenutelné zážitky? To jsou věci které mám rád, a kvůli kterým jezdím na Seznamovák.

Žiži

MUNI - MED

Ak ideš na vysokú školu a nikoho si nepoznala ako ja, tak Seznamovák je pre teba to pravé! #LGBT#genderfree

Kájuš

MUNI - MED

Tato bezpochyb nejdivočejší seznamovací akce v Brně mi do začátku studia na MUNI přinesla nejen nezapomenutelné zážitky, ale hlavně přátelství, která mě provází vysokoškolským studiem doteď.

Stark

VUT - FSI

Nikdo z nás nechce sedět v létě doma, tak proč nevyužít čas a nepoznat nové lidi? Se Seznamovákem to půjde lépe než si myslíš!

Stella

VUT - FP

Smysl života je v tom, prožít každý den naplno. Seznamovák je to správné místo ke sbírání nezapomenutelných zážitků.

Čkus

MUNI - FSPS

ZPRÁVA GUYS !!! Myslíš si, že jsi už zažil všechno? Chyba! Pojeď na seznamovák a objev nový level vysokoškolské zábavy :P

Barča

MUNI - LAW

Seznamovák nie je miesto, je to životný štýl.

Mates

VUT - FEKT

Seznamovák pro prváky je nejlepší způsob, jak zahájit studium na vysoké škole a ještě si u toho najít spoustu kamarádů.

Siri

MUNI - LAW

Atmosféra Woodstocku, možností zábavy mraky, aktivity, kámarádi a spousta zážitků. Pojď to zkusit taky!

Aďa

VUT - FAST

Zakonči léto ve velkém stylu, poznej skvělé lidi a odstartuj tak svůj vysokoškolský život v Brně. To vše a ještě víc zažiješ jedině na Seznamováku!

Majda

MUNI - FSS

Chceš si vysokoškolský život vychutnávat plnými doušky? Tak pojeď s námi na Seznamovák, který tě obohotaní nejen o cenné zážitky, ale i spoustu nových přátel!!!

Manny

MENDELU - PEF

Skvělý zážitky, na který budeš ještě dlouho po vejšce vzpomínat se skvělou partou, na Seznamováku možná najdeš jak partu kamarádů, tak i zážitky!

Slezy

VUT - FAST

Maturitou život nekončí, ale právě začíná. Tak co můžeš udělat lepšího, než jet na Seznamovák, kde najdeš spoustu lidí, co tím životem půjdou s tebou!

Anet

MUNI - PED

Pokud chceš své pomaturitní léto zakončit dávkou nezapomenutelných vzpomínek a u toho najít kamarády do svého budoucího vysokoškolského života, Seznamovák je pro tebe to pravé!

Jantar

VUT - FIT

Máš rád párty, úžasný kolektiv, chceš strávit poslední týden prázdnin jak nejvíc to jde a zároveň se seznámit s tvými budoucími spolužáky? Tak to Seznamovák je pro tebe perfektní volba!

Maruška

MUNI - ESF

Dojeď na Seznamovák, poznej nové lidi a udělej si kamarády na celý život <3

Luci

VUT - FAST

Nikdy nevíš, kde najdeš své nové nejlepší kamarády. Možná právě na Seznamováku!

Marťa

MUNI - FSS

Parádní zakončení léta a zároveň nový začátek. Přesně tak můžeš odstartovat svůj nový život se seznamovakem,poznat nové lidi a hlavně si užít spoustu zábavy.

Soňa

MUNI - PED

Pokud hledáš super partu se kterou pořadně oslavíš konec prázdnin a chceš najít kámoše do nového semestru tak seznamovák je jasná volba!

Džejpí

VUT - FEKT

Přijď oslavit začátek nového semestru s námi na týden plný studentských párty plných energie, skvělé zábavy a nových vztahů!

Nikča

MUNI - PED

Žijeme jenom jednou tak si musíme ten život pořádně užít a Seznamovák je skvělá příležitost k tomu.