Vzpomínky na program

Aqualand
Aqualand. Místo, kde se v polovině Seznamováku zrelaxuješ a užiješ si spoustu zábavy. Je jen na tobě, jak tento den prožiješ. Pokud jsi klidnější typ, můžeš jen tak posedět s kamarády ve vířivce nebo u vodního baru. Jestli máš však stále plno energie, tak jsou tu pro tebe venkovní bazény, či atrakce jako jsou vysokorychlostní skluzavky, tobogány, u-rampa a nechybí ani zábavný program v podání našich instruktorů.
Myša
Wakeboarding
Na Seznamováku budeš mít možnost vybrat si z programu i trochu toho adrenalinu - wakeboarding, jinými slovy sport, kde vezmeš prkno, skočíš na vodu a necháš se vláčet kolem laguny. Zvláště pokud pro tebe něco znamená snowboard, tak by sis wake neměl/a nechat ujít. Ale i kdyby pro tebe byl naprostou novinkou a chtěl/a by sis zkusit zajezdit, nemusíš se bát. Nezáleží na tom, kolik máš zkušeností, na místě si vybereš buď z velkého (pro odvážnější) nebo malého (pro začínající) vleku, takže parádní zážitek je zaručen pro všechny.
Teri
Paintball
Čtvrtý den se už v kempu cítíš jako doma, a tak přijde čas objevit ten doposud tajemný kus území, který se skrývá v malé džungli na druhé straně laguny. Jak se blížíš, tak už slyšíš zvuky bitevní vřavy předchozí skupiny a pomalu si zpoza plotu mapuješ území a plánuješ, za kterým barelem se schováš, a kterým křovím se proplížíš ke svému protivníkovi. Po krátké instruktáži se rozdělíte na 2 týmy, oblékneš si vyfasované ochranné pomůcky, vezmeš zbraň a jdeš do akce. Náboje v podobě kapslí s barvou létají vzduchem, a ty se snažíš si vzpomenout, jak sis na začátku naplánoval taktiku. Marně - tady pomůže jedině improvizace. Zvolíš kulometnou palbu na všechny okolo, nebo budeš odstřelovat jednotlivými kuličkami na přesnost? Obojí může být ta správná strategie. Po konci bitvy jsi vyčerpaný, ale šťastný. Ať už tvůj tým vyhrál nebo prohrál, všichni jste se skvěle bavili.
Breno
Koncerty
Ročník 2018 byl velice specifický. Na Seznamovák nezavítal pouze jeden host, ale hned několik. První dorazila Ostravská pop-rocková kapela Easy Steps. Jako druzí se představili Třebíčští umělci - kapela Frenciz. A třešničkou na dortu pak byl známý písničkář Pokáč, jehož koncert nadchl naprostou většinu účastníků, takže náš stan byl opravdu naplněný k prasknutí. Posluchači si vesele zpívali všechny texty a Pokáč si koncert užíval až tak, že se odhodlal ke svému prvnímu stage divingu v životě. Mimo jiné si pak taky nakonec zazpíval po jedné písničce s naší instruktorkou Lůcou a vybranou šťastnou účastnicí z publika.
Lea
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4
Degustace vín
No jo, Pasohlávky, jižní Morava, kraj nejlepšího českého vína. Takže co by to bylo za Seznamovák, kdyby chyběla degustace vín vedená profesionálním sommelierem. Ve večerních hodinách se skupina lidí usadí okolo stolu a vychutnává si přednášku, během které se učí jak správně vychutnávat různé odrůdy vín. Rozhodně neváhej, na téhle aktivitě stojí za to být.
Lea
Stezka odvahy
Předposlední noc Seznamováku seber odvahu, pár svých kámošů a společně se vydejte na stezku odvahy kolem laguny. Možná uslyšíš něco, co nepochází z tohoto světa, nebo na tebe zezadu skočí temná postava bez hlasu. Kdo ví, jestli se ze stezky vůbec někdy dostanete zpět. Jedno je však jisté. Váš křik bude slyšet v okolních vesnicích…
Skája
Longboard trip
Seznamovák se odehrává na opravdu luxusním místě - teplý jih Moravy, ubytování hned vedle Aqualandu. Takže pokud se člověku nechce trčet celou dobu v campu a chce omrknout okolí, tak longboard trip je skvělá příležitost. Stačí popadnout jakýkoli board nebo brusle a vydat se s ostatníma na projížďku okolo vodní nádrže. Pokud Vás zastihne skvělé počasí, tak se můžete pokochat krásným výhledem na Pálavu. Doplnění atmosféry hudbou z repráčku a fajn společností je samozřejmostí.
Lea
Silent Disco
Silent Disco? Co si pod tím představit? Párty kde je ticho? V podstatě ano. Ale i přes to ticho všichni paří. Háček je v tom, že každý má na hlavě sluchátka a poslouchá jednoho z DJ’s. Mezi nimi si libovolně přepíná, dle toho co se mu zrovna více líbí. Ve finále to vypadá tak, že shluk desítek lidí tančí, ale ty nic neslyšíš a nechápeš co se tady děje. Takže se prostě musíš přidat, aby sis to pořádně užil. Tohle si prostě nemůžeš nechat ujít.
Ester
Thirsty Games
Poslední Seznamovácké odpoledne probíhá ve znamení Thirsty Games. Je to jednoduché. Vezmeš si kámoše a začneš obcházet jednotlivá stanoviště. Můžeš si užít hry jak z pozice diváka, tak soutěžícího. Zkus se například 10x zamotat okolo tyče, jít rovně a nespadnout. Pít nápoje hlavou dolů. Sestřelit všechny plechovky na daný počet nábojů. Vyhrát souboj se zavázanými oči, když jsi navigován jen svým spoluhráčem. Po projití všech stanovišť však nic nekončí, koná se totiž velké finále! :)
Myša
Red Bull Pedal Sprint 2018
Letos si pro nás borci z Red Bullu připravili unikátní soutěž pro týmy účastníků, kteří rádi zkouší nové věci. Žene je společná motivace - v tomto případě výhra “Red Bull lodi” nebo si chtějí prostě zablbnout ve vodě. A jak to vlastně probíhá? Připravit! Pozor! START! Dva týmy s rozběhem skáčou na šlapadla, šlapou a pádlují o sto šest, zběsile kličkují mezi překážkami, u bojky si prohodí místa a valí zpátky. Energii do žil jim vlévají pokřiky těch, kteří tuto zábavu sledují ze břehu a fandí svým favoritům. Možná to zní šíleně, ale dokud nezažiješ, nepochopíš. Ostatně jako vše na Seznamováku ;)
Ejpi

© 2015 Swimin . All rights reserved | Design by W3layouts